Golfový švih

 

 

 

                                                                                                                                                                                                                               

Zimní příprava je letos rozděllena do 8  lekcí, které na sebe komplexně navazují po čtrnácti dnech a bude probíhat výhradně na simulátoru 3D Blaster se všemi výpočty parametrů švihu a za zvýhodněnou cenu simulátoru.

Pokud si chcete vyzkoušet golf, rádi vás touto cestou provedeme. Pojďte si s námi projít cestu vedoucí na golfové hřiště. První, co musíme zmínit, že ač je slyšet spousta opačných názorů, golf je sportem opravdu pro každého a náklady na jeho provozování se výrazně neliší od jiných sportů. Často se přirovnává například k lyžování.

Golfové hřiště

Každý kdo uvažuje o tom, že začne hrát golf, by si jej měl nejdříve zkusit, zda ho to tzv. chytne. Jelikož se jedná o technický sport za použití náčiní, v tomto případě golfové hole, v žádném případě nemůžeme doporučit, aby se člověk učil hrát bez dostatečných technických znalostí, jak provádět golfový švih.

BestGolf Academy - Golfová Wedge Titleist SM4Wedge jsou zvláštním typem želez. Jedná se o krátké hole s litými nebo kovanými hlavami, s velkým loftem a vysokým vyklenutím spodní hrany hlavy (bounce). Jedná se o hůl, se kterou si budete přihrávat na green, nebo hrát z obtížných pozic (písek, rough, bláto). Profesionálové mají standardně ve svém bagu až 4 wegde (více jak třetinu všech holí).

Podkategorie