UŽ JSME ZASE VENKU !!! V únoru sice bylo pár dnů, kdy jsme se dostali ven, ale od 3. března již opět naplno trénujeme na venkovním drivingu - a to dokonce z trávy, která je ve většině areálů zatím uzavřená. Můžeme se tak věnovat již teď plnohodnotné přípravě na sezónu bez omezení a to díky skvělé práci údržby našeho partnerského tréninkového areálu na Císařské louce na Smíchově. Trénink ve stejných podmínkách a hlavně na stejném povrchu, jako je na hřišti, totiž nic nenahradí. Nejlepší doba na trénink během dubna je od 10 do 17 hodin, kdy je denní teplota nejvyšší.

Turnaj na Slapech

Náběh formy po zimě trvá tělu zhruba dva až tři měsíce a proto je dobré už pomalu začít, aby byl hráč v červnu připraven na hřiště. Členové našeho klubu Bestgolf Blue Sky mohou i letos využívat nabídku 50% slevy na lekce.

     Golfový švih

 

 

 

                                                                                                                                                                                                                               

Zimní příprava je letos rozděllena do 8  lekcí, které na sebe komplexně navazují po čtrnácti dnech a bude probíhat výhradně na simulátoru 3D Blaster se všemi výpočty parametrů švihu a za zvýhodněnou cenu simulátoru.

Pokud si chcete vyzkoušet golf, rádi vás touto cestou provedeme. Pojďte si s námi projít cestu vedoucí na golfové hřiště. První, co musíme zmínit, že ač je slyšet spousta opačných názorů, golf je sportem opravdu pro každého a náklady na jeho provozování se výrazně neliší od jiných sportů. Často se přirovnává například k lyžování.

Golfové hřiště

Každý kdo uvažuje o tom, že začne hrát golf, by si jej měl nejdříve zkusit, zda ho to tzv. chytne. Jelikož se jedná o technický sport za použití náčiní, v tomto případě golfové hole, v žádném případě nemůžeme doporučit, aby se člověk učil hrát bez dostatečných technických znalostí, jak provádět golfový švih.

Podkategorie