BestGolf Academy je sportovně vzdělávací projekt, který realizujeme pod záštitou golfového obchodu BestGolf.cz a golfového klubu BestGolf Blue Sky. Pod vedením klubového trenéra se po celý rok komplexně věnujeme golfové problematice se zaměřením na rozvoj herních dovedností našich klientů. Nabízíme golfové lekce pro hráče všech výkonnostních úrovní, fittingové lekce, konzultace při výběru golfového vybavení a mnohem více.

Golfová akademie BestGolf Academy na Slapech

V rámci BestGolf Academy jsme připravili individuální i skupinové programy pro hráče všech výkonnostních a věkových kategorií. Individuální padesátiminutové lekce jsou poskytovány hráčům a začátečníkům bez omezení s rozdělením na oblasti dlouhá hra, krátká hra a puttování. Skupinová výuka je připravena pro ty, kteří se chtějí zlepšovat s přáteli nebo kolegy ve skupině až 4 hráčů. Pro tento typ výuky jsou určeny vybrané tréninkové hodiny.  Výuka pro začátečníky je organizována formou ucelených kurzů. Účastníkům kurzu je poskytnuto vybavení, seznámí se s golfem a golfovým vybavením, se základními golfovými údery, názvoslovím, golfovými pravidly a základy golfové etikety. Na konci kurzu získají Osvědčení o herní způsobilosti s HCP.

Dále jsme připravili specializované semináře na zlepšení jednotlivých herních dovedností (dlouhá hra, krátká hra, bunker shot, puttování). Intenzivní jednodenní program ve formě kruhového tréninku.

Využít můžete i lekce Course managementu - výuku přímo na golfovém hřišti. Na všech partnerských hřištích klubu BestGolf Blue Sky můžete tak vyzkoušet lekce, při kterých hráč hraje a trenér mu vysvětluje a radí, jak se chovat v různých herních situacích.

Za pomoci videonahrávek jsme schopni provést přesnou videoanalýzu švihu a herních návyků. Dokážeme definovat chyby ve švihu hráče a doporučit trénink pro jejich odstranění.

V nabídce BestGolf Academy je rovněž fittingové centurm pro ty zájemce, kteří chtějí mít hole přizpůsobené svým tělesným dispozicím a švihu, nebo si chtějí koupit vybavení již upravené na míru.

BestGolf Academy se podílí na golfové túře Bestgolf Tour. Pro zájemce je připravena systémová příprava na jednotlivé turnaje a analýza výsledků hry. Na základě jejích výsledků budou přizpůsobovány lekce na zlepšení dovedností turnajové hry.

Po dobu letní sezóny BestGolf Academy působí v tréninkovém centru Císařská louka v Praze 5 a v zimním období v našem mateřském indooru Třešňovka na Zbraslavi www.centrumtresnovka.cz.  Více informací včetně možnosti rezervace získáte přímo od našeho klubového trenéra. Kontaktujte nás přímo na email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..