V rámci BestGolf Academy nabízíme fitting golfových holí. Fitting - úprava golfových holí na míru, je proces, při kterém se zákazníkovi vyberou hole na základě jeho fyzických dispozic a golfového švihu. K tomuto účelu máme připravený fittovací vozík od značky Callaway a měřící software. Pro dokonalý výběr jsme pro hráče všech úrovní připravili Profi fitting.

 
Vybírejte následujících lekcí

   

Profesionální fitting golfových holí

 

 


Profi fitting

BestGolf Academy - Profi fittingProfi fitting je určený všem golfistům, kteří chtějí znát základní parametry vhodných golfových holí. Po základním biometrickém měření určíme délku a pružnost shaftu, velikost gripu a geometrii hlavy hole. Golfista si posléze vyzkouší hůl upravenou dle předchozího měření. Na základě vlastního pocitu a typu švihu se nastavení případně ještě upraví. Dále si pak zkusí železa opět s hlavami různých hmotností a shafty různých hmotností a parametrů.

Poté doporučíme vhodnou sestavu holí s ohledem na hráčovi preference a předchozí zkušenosti.

Profi fitting trvá přibližně 180 minut. Je doporučený pro hráče se středním a  nízkým HCP.

Cena: 2300,- Kč

Informujte se na emailu: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

 


 Fitting golfových holí

 

Celý proces fittování spočívá ve studiu a analýze proporcí hráče a stylu a intenzity golfového švihu. Golfistovi a jeho dovednostem se může uzpůsobit typ hlavy hole, shaft nebo grip. Výstupem je návrh typu a složení holí. Hole jsme schopni zajistit za výhodnou cenu od golfového obchodu BestGolf.cz

Nechte se analyzovat a získejte sadu těch správných holí právě pro vás.
Informujte se na telefonním čísle +420 607 521 618 nebo na emailu: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

 

Darujte lekci fittingu

     

 

 

 

 Objednat 

 * Kliknutním na vybraný produkt budete přesměrováni na stránky bestgolf.cz