V rámci BestGolf Academy nabízíme fitting golfových holí. Fitting - úprava golfových holí na míru, je proces, při kterém se zákazníkovi vyberou hole na základě jeho fyzických dispozic a golfového švihu. K tomuto účelu máme připravený fittovací vozík od značky Callaway a měřící software. Podle hráčových potřeb a úrovně jsme připravili Základní, Pokročilý a Profi fitting.

 
Vybírejte následujících lekcí

Základní fitting golfových holí Pokročilý fitting golfových holí

Profesionální fitting golfových holí

Základní fitting

BestGolf Academy - Základní fittingZákladní fitting je určený všem golfistům, kteří chtějí znát základní parametry vhodných golfových holí. Po základním biometrickém měření určíme délku a pružnost shaftu, velikost gripu a geometrii hlavy hole. Golfista si posléze vyzkouší hůl upravenou dle předchozího měření. Na základě vlastního pocitu a typu švihu se může nastavení ještě upravit. Poté doporučíme vhodnou sestavu holí.

Základní fitting trvá přibližně 60 minut. Je doporučený pro golfisty všech výkonnostních úrovní.

Cena: 750,- Kč

Informujte se na telefonním čísle +420 607 521 618 nebo na emailu: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

 


Pokročilý fitting

BestGolf Academy - Pokročilý fittingPokročilý fitting je určený všem golfistům, kteří chtějí znát základní parametry vhodných golfových holí. Po základním biometrickém měření určíme délku a pružnost shaftu, velikost gripu a geometrii hlavy hole. Golfista si posléze vyzkouší hůl upravenou dle předchozího měření. Na základě vlastního pocitu a typu švihu se může nastavení ještě upravit. Následně si golfista zkusí konkrétní typy golfových holí s hlavami různých hmotností a shafty různých hmotností a parametrů. Poté doporučíme vhodnou sestavu holí.

Pokročilý fitting trvá přibližně 90 minut. Je doporučený pro mírně pokročilé a lepší golfisty.

Cena:  1250,- Kč

Informujte se na telefonním čísle +420 607 521 618 nebo na emailu: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. 

 


Profi fitting

BestGolf Academy - Profi fittingProfi fitting je určený všem golfistům, kteří chtějí znát základní parametry vhodných golfových holí. Po základním biometrickém měření určíme délku a pružnost shaftu, velikost gripu a geometrii hlavy hole. Golfista si posléze vyzkouší hůl upravenou dle předchozího měření. Na základě vlastního pocitu a typu švihu se může nastavení ještě upravit. Následně si golfista zkusí konkrétní typy driverů s hlavami různých hmotností a shafty různých hmotností a parametrů. Dále si pak zkusí železa opět s hlavami různých hmotností a shafty různých hmotností a parametrů.

Poté doporučíme vhodnou sestavu holí s ohledem na hráčovi preference a předchozí zkušenosti.

Profi fitting trvá přibližně 120 minut. Je doporučený pro hráče se středním a  nízkým HCP.

Cena: 1750,- Kč

Informujte se na telefonním čísle +420 607 521 618 nebo na emailu: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

 


 Fitting golfových holí

 

Celý proces fittování spočívá ve studiu a analýze proporcí hráče a stylu a intenzity golfového švihu. Golfistovi a jeho dovednostem se může uzpůsobit typ hlavy hole, shaft nebo grip. Výstupem je návrh typu a složení holí. Hole jsme schopni zajistit za výhodnou cenu od golfového obchodu BestGolf.cz

Nechte se analyzovat a získejte sadu těch správných holí právě pro vás.
Informujte se na telefonním čísle +420 607 521 618 nebo na emailu: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

 

Darujte lekci fittingu

BestGolf Academy - Základní fitting  BestGolf Academy - Pokročilý fitting   BestGolf Academy - Profi fitting

 

Objednat 

 

 Objednat 

 

 Objednat 

 * Kliknutním na vybraný produkt budete přesměrováni na stránky bestgolf.cz